Ženská pomsta - Trailer

Představujeme oficiální českou verzi traileru k filmu Ženská pomsta. Na film se můžete těšit v českých i slovenských kinech od 10. 9. 2020. I my se na vás moc těšíme!

Premiéra klipu Ženská pomsta

17. července byla uvedena premiéra videoklipu Helenky💋 Helena Vondráčková písně Ženská pomsta! Hudba Lešek Wronka text Petr Šiška režie videoklipu David Beránek.

Ženská pomsta - box DOV Ostrava

Další perlička z natáčení vás vrátí do ostravské Dolní oblasti Vítkovic, kde akční herec René (v podání výborného Roberta Jaškówa) rozdává (nebo spíš dostává) rány v komedii Ženská pomsta. Režie Dušan Rapoš. V kinech od 10.9.2020.

Natáčení videoklipu s Helenou Vondráčkovou

Dokončovací práce nové české komedie „Ženská pomsta“ jsou v plném proudu a interpretka stejnojmenné titulní písně Helena Vondráčková se pustila společně s režisérem Davidem Beránkem do natáčení videoklipu. Mrkněte, jak jim to šlo :-) Premiéra filmu 9.9.2020!

Ženská pomsta - natáčení Ostrava - Orchard

Tentokrát vás zveme na natáčení do ostravského komplexu Orchard, kde vám Mirek Etzler prozradí kouzlo komedie Ženské pomsty. V kinech od 9.9.2020

Ženská pomsta - natáčení Ostrava

Malá perlička z natáčení komedie Ženská pomsta. Prozradí nám Robert Jašków, kdo ho zranil a proč?

Ženská pomsta - Petr Kolář - Párkrát

Představujeme novou píseň z komedie Ženská pomsta v podání Petra Koláře. Hudba Miro Bazger, text Petr Šiška. Premiéra filmu 9.9.2020

Ženská pomsta - natáčení ČRo Ostrava / redakce

Přinášíme další nahlédnutí pod naši filmovou pokličku natáčení komedie Ženská pomsta. Tentokrát natáčení v prostorách Českého rozhlasu Ostrava.

Ženská pomsta - natáčení 4.

Přinášíme další nahlédnutí pod naši filmovou pokličku natáčení komedie Ženská pomsta.

Ženská pomsta - natáčení DOV

Přinášíme další střípky z natáčení filmu Ženská pomsta. Umí Petr Rychlý vést politickou stranu? A jak to jde našim ženám v kuchyni? Těšte se 9.9.2020 v kinech!

Ženská pomsta - natáčení kostel

Přinášíme další střípky z natáčení filmu Ženská pomsta. Setkání Jakuba Koháka a Jiřího Ployhara v kostele není čistě náhodné. Podporu a pomoc občas potřebuje i psychoterapeut či kněz. Těšte se 9.9.2020 v kinech!

Ženská pomsta – natáčení filmu / Praha

Natáčení hořko-sladké Ženské pomsty odstartovaly v Praze tři noblesní dámy Mahulena Bočanová, Jana Paulová a Eva Vejmějková, pod režisérskou taktovkou Dušana Rapoše. Příběh tří podváděných manželek, novinářky, právničky a překladatelky se začal natáčet za plného denního provozu, navíc na jednom z nejrušnějších míst Prahy. O tom, jak Ženská pomsta může být sladká, se budete moci přesvědčit od 9. září 2020 v našich kinech.

PETARDA PRODUCTION a. s.
+420 602 533 962 / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.